Archiwum
Rajd Kaszubsko-Pomorski Kluka 2000
data: 25-28.05.2000
miejsce: Skorzewo – Szymbark – Goręczyno – Chmielno – Kartuzy
ilość uczestników: –
galeria: obejrzyj
TRASA NR 1 „Rekreacyjna” piesza,
Dzień 1
SKORZEWO PKP – J. Dąbrowskie – Gołubie – SZYMBARK Szkołą Podstawowa (13 km)
Dzień 2
SZYMBARK – Rezerwat „Szczyt Wieżyca” – Gaj. Kolańska Huta – J. Ostrzyckie – Koszowatka – GORĘCZYNO Szkoła Podstawowa (10 km)
Dzień 3
GORĘCZYNO – Ramleje – Ręboszewo – J. Małe Brodno – Chmielonko – CHMIELNO Szkoła Podstawowa. (11 km)
Dzień 4
CHMIELNO – J. Kłodno – J. Białe – J. Rekowo – Góra Tamowa – Kosy – Rezerwat „Zamkowa Góra” – J. Ciche – J. Mielenko – KARTUZY (Wyspa Łabędzia) (11 km)

TRASA NR 2 „Kwalifikowana”, piesza,
Dzień 1
SKORZEWO PKP – J. Dąbrowskie – Leśnictwo Uniradze – J. Zamkowisko – Gołubie – J. Kniewo – SZYMBARK Szkoła Podstawowa (18 km)
Dzień 2
SZYMBARK – Rezerwat „Szczyt Wieżyca” – Kolano – Krzeszna – Rezerwat „Ostrzycki Las” – Czapelski Młyn – brzeg płn. J. Ostrzyckiego – Brodnica Dln. – Droga Kaszubska – Ostrzyce – Koszowatka – GORĘCZYNO Szkoła Podstawowa (22 km)
Dzień 3
GORĘCZYNO – Góra Jastrzębia – Ostowo – Sarnówka – Ręboszewo – Chmielonko – CHMIELNO Szkoła Podstawowa (16 km)
Dzień 4
CHMIELNO – J. Kłodno – J. Białe – J. Rekowo – Łapalice (Zamek) – Kosy – Rezerwat „Zamkowa Góra” – J. Ciche – J. Mielenko – KARTUZY (Wyspa Łabędzia) (13 km)

TRASA NR 3 „Wysokokwalifikowana”, piesza
Dzień 1
ŻUKOWO (zespół poklasztorny norbertanek) – Rutki – Rezerwat „Jar Raduni” – kręgi „Kamienne Wesele” – Wyczechowo – Sarni Dwór – Sławki – Rąty – Wieżyca PKP – Rezerwat „Szczyt Wieżyca” – SZYMBARK (30 km)
Dzień 2
SZYMBARK – J. Kniewo – Gołubie – J. Dąbrowskie – Leśnictwo Uniradze – J. Zamkowisko – Stare Czaple – Nowe Czaple – Rezerwat „Ostrzycki Las” – Krzeszna – Kolano – Koszowatka – GORĘCZYNO Szkoła Podstawowa (30 km)
Dzień 3
GORĘCZYNO – Góra Jastrzębia – Brodnica Dln. – brzeg płn. J. Ostrzyckiego – J. Bukrzyno Duże – Przewóz – J. Raduńskie Dolne – Brama Kaszubska – Łączyno – płw. „Hel” – Wygoda – Łączyńska Huta – płw. Pasek – Borzestowska Huta – Reskowo (wybudowania) – Chmielonko – CHMIELNO Szkoła Podstawowa (30 km)
Dzień 4
CHMIELNO – J. Kłodno – J. Białe – J. Rekowo – Łapalice (Zamek) – Kosy – Rezerwat „Zamkowa Góra” – J. Ciche – J. Mielenko – KARTUZY (Wyspa Łabędzia) (13 km)

TRASA NR 4 „Turystyczna”, rowerowa
Dzień 1
GDAŃSK Dworzec PKP – ul. Podwale Grodzkie – ul. 3 Maja – ul. Armii Krajowej – Ujeścisko – Szadółki – Otomin – Sulmin – Niestępowo – Przyjaźń – Skrzeszewo Żukowskie – Marszewo – Majdany – Nowa Wieś Przywidzka – Roztoka – Czarna Huta – Grabowo Kościerskie – Będomin – Rekownica – Śledziowa Huta – Kłobuczyno – SZYMBARK Szkoła Podstawowa (80 km)
Dzień 2
SZYMBARK – Rezerwat „Szczyt Wieżyca” – Gołubie (Ogród Botaniczny) – Stężyca – Gostomie – Gostomko – Nakla – Parchowo – Sulęczyno – Węsiory (Kręgi Kamienne) – Klukowa Huta – Gapowo – Stężyca – Gołubie – Stare Czaple – Nowe Czaple – Ostrzyce – GORĘCZYNO Szkołą Podstawowa (90 km)
Dzień 3
GORĘCZYNO – Brodnica Dln. – Brodnica Grn. – Borucino – Kamienica Szlachecka – Sierakowice – Paczewo – Kamienica Królewska – Pałubice – Bukowina – Łebunia – Okalice – Linia – Tłuczewo – Strzepcz – Miłoszewo – J. Kamienne (Diabelski Kamień) – Mirachowo – Sianowo – Garcz – CHMIELNO