Archiwum
Rajd Kaszubsko-Pomorski Kluka 2004
data: 09-13.06.2014
miejsce: Słupsk – Ustka – Smołdzino – Główczyce – Wicko – Łeba
ilość uczestników: –
galeria: obejrzyj
Trasa piesza „Rekreacyjna”
Dzień 1
SŁUPSK – Strzelno – Strzelinko – Bydlino – Charnowo – Kolonia
Wodnica – USTKA (18 km)
Dzień 2
USTKA – przejazd autokarem do miejscowości Objazda – Rowy –
szlak turystyczny przy jeziorze Gardno – Gardna Wielka – Rez.
Rowokół – SMOŁDZINO (19 km)
Dzień 3
SMOŁDZINO – Czołpino Latarnia Morska – Rez. Klukowe Buki –
Kluki – przejazd autokarem do GŁÓWCZYC (17 km)
Dzień 4
GŁÓWCZYCE – przejazd autokarem do Izbicy – Gać – Żarnowska –
Łeba przejazd autokarem do WICKA (16 km)
Dzień 5
WICKO – przejazd autokarem do Rąbek – Słowiński Park Narodowy:
Ruchome Wydmy, Góra Łącka – ŁEBA (17 km)

Trasa piesza „Krajoznawcza”
Dzień 1
SŁUPSK – żółtym szlakiem przez: Niewierowo – Bydlino –
Gałęzinowo – Charnowo – USTKA (22 km)
Dzień 2
USTKA – Zapadłe – Wytowno – Machowinko – Objazda – Osieki –
Łódki – Retowo – Wysoka – Gardna Wielka – Rez. Rowokół –
SMOŁDZINO (29 km)
Dzień 3
SMOŁDZINO – Czołpino Latarnia Morska – Łokciowe – Kluki –
Skórzyno – GŁÓWCZYCE (29 km)
Dzień 4
GŁÓWCZYCE – Ciemino – Rzuski Las – Rzuskie Bagna – Izbica – Gać – Krakulice – Charbrowo – Rez. Nowe Wicko – WICKO (27 km)
Dzień 5
WICKO – przejazd autokarem do Rąbek – Słowiński Park Narodowy:
Ruchome Wydmy, Góra Łącka – ŁEBA (17 km)

Trasa piesza „Długodystansowa”
Dzień 1
SŁUPSK – Bierkowo – Swołowo – Kolonia Starkowo – Pęplino – USTKA
(30 km)
Dzień 2
USTKA – Poddąbie – Dębina – Rowy – Gardna Leśna – Gardna Wielka – SMOŁDZINO (33 km)
Dzień 3
CZOŁPINO Latarnia Morska – Smołdziński Las – Przybynin – Rez.
Klukowe Buki – Kluki – Rówienko – Skórzyno – GŁÓWCZYCE (35 km)
Dzień 4
GŁÓWCZYCE – Wykosowo – Rez. Torfowisko Pobłockie – Wolinia –
Cecenowo – Gęś – Białogarda – Skarszewo – WICKO (30 km)
Dzień 5
WICKO – przejazd autokarem do Rąbek – Słowiński Park Narodowy:
Ruchome Wydmy, Góra Łącka – ŁEBA (17 km)

Trasa rowerowa „Turystyczna”
Dzień 1
SŁUPSK – Krępa Słupska – Skarszów Dolny – Łysomiczki – Krzynia – Konradowo – Krzynia Elektrownia – Dębnica Kaszubska – Głobino – Słupsk – Bydlino – Grabno – USTKA (69 km)
Dzień 2
USTKA – Wodnica – Duninowo – Zaleskie – Możdżanowo – Krzemienica – Swołowo – Bruskowo Mł. – Bruskowo Wlk. – Charnowo – Niestkowo – Zimowisko – Wytowno – Machowinko – Objazda – Rowy – Gardna Leśna – SMOŁDZINO (70 km)
Dzień 3
SMOŁDZINO – Gardna Wielka – Czysta – Gąbino – Karzcino – Lubuczewo – Wrzeście – Żoruchowo – Bięcino – Karżniczka – Damnica – Damno – Bobrowniki – Wielka Wieś – Klęcino – Równo – Rez. Jałowce Wierzchucińskie – Wierzchucino – Żelazo – Łokciowe – Kluki – Skórzyno – GŁÓWCZYCE (77 km)
Dzień 4
GŁÓWCZYCE – Szczypkowice – Wykosowo – Rzuszcze – Pobłocie – Cecenowo – Wolinia – Podole Wielkie – Stowięcino – Górzyno – Redkowice – Janowice – Gęś – WICKO (61 km)
Dzień 5
WICKO – Charbrowo – Wrzeście – Szczenurze – Nowęcin – Sarbsk – Ulinia – Rez. Mierzeja Sarbska – ŁEBA ( 34 km )

Trasa rowerowa „Przełajowa”
Dzień 1
SŁUPSK – Krępa Słupska – Skarszów Dolny – Łysomiczki – Krzynia – „Gruba Berta” – Świelubie – Gałąźnia Mała – Konradowo Elektrownia – Krzynia Elektrownia – Dębnica Kaszubska – Krzywań – Głobino – Słupsk – Bydlino – Grabno – USTKA (83 km)
Dzień 2
USTKA – Wodnica – Lędowo – Duninowo – Zaleskie – Możdżanowo – Krzemienica – Swołowo – Bruskowo Wlk.- Charnowo – Niestkowo – Machowino – Wytowno – Machowinko – Bałamątek – Objazda – Rowy – Rez. Rowokół – SMOŁDZINO (75 km)
Dzień 3
SMOŁDZINO – Czarny Młyn – Bukowa – Gąbino – Kol. Objazda – Masłowo – Karzcino – Lubuczewo – Wrzeście – Kukowo – Bięcino – Karżniczka – Damnica – Bobrowniki – Damno – L. Lipno – Będziechowo – Równo – Rez. Jałowce Wierzchucińskie – Będomińska Góra – Żelazo – Łokciowe – Kluki – Skórzyno – GŁÓWCZYCE (98 km)
Dzień 4
GŁÓWCZYCE – Szczypkowice – Wykosowo – Rez. Torfowisko Pobłockie – Rzuszcze – Następowo – Gatka – Pobłocie – Cecenowo – Wolinia – Podole Wielkie – Stowięcino – Górzyno – Redkowice – Janowice – Gęś – WICKO (68 km)
Dzień 5
WICKO – Charbrowo – Wrzeście – Szczenurze – Nowęcin – Sarbsk – Ulinia – Rez. Mierzeja Sarbska – ŁEBA ( 34 km )

Trasa kajakowa
Dzień 1
Rzeka Słupia na odcinku: Słupsk – Bydlino – Ustka (ok. 33,5 km)
Dzień 2
Rzeka Łupawa na odcinku: Drzeżewo – Żelkowo – Smołdzino (ok.23 km)
Dzień 3
Przejście odcinka trasy pieszej „Rekreacyjnej” lub trasy „Krajoznawczej”
Dzień 4
Rzeka Łeba na odcinku: Przybrodzie – Cecenowo – Gać (ok. 28 km)
Dzień 5
Przejście odcinka trasy pieszej „Rekreacyjnej” lub trasy „Krajoznawczej”